MagazinHaberleri

img
'Uzaylı’ lakaplı Mustafa Topaloğlu sonunda haklı çıkt

'Dediğime geldiler, hayırlı olsun'
Meksika'da bulunan ve antik uzaylılara ait olduğu iddia edilen iki fosilin ardından 'Uzaylı’ lakaplı türkücü Mustafa Topaloğlu'dan Breaking News Turkey’den Savaş Uğurlu’ya açıklama geldi. 'Yıllarca uzaylılar var' diyen Topaloğlu, "Sonunda haklı çıktım. O zamanlar bana çok inanmadılar. Şimdi dediğime geldiler, hayırlı uğurlu olsun" dedi.
Meksika'da halka açık duruşmada antik uzaylılara ait olduğu iddia edilen iki fosil sergilendi. Bir anda ortaya çıkarılan uzaylı fosilleri tüm dünyada gündem olurken, yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Fosillerin bir aldatmaca olduğu ve sergilenen uzaylıların aslında bir pasta olduğu ileri sürüldü. Bu iddilar tüm dünyada tartışılırken, zaman zaman yaptığı açıklamalarla dikkat çeken ‘Uzaylı’ lakaplı türkücü Mustafa Topaloğlu'dan da açıklama geldi. 

'KORKMAYIN! ONLAR DA CANLI'
"Biri pastadır, biri akıllıdır, biri akılsızdır buna akıl erdiremeyeceğiz" diyen Mustafa Topaloğlu, "Biz bir alemi yaşıyoruz, bu kadar alemin içinde başka bir alemin yok olduğunu söylemek büyük günah olur. Nerede ne var Allah'ın takdiridir. Burada varsa diğer yerlerde de vardır. Bundan 400 yıl önce Amerika kıtası keşfedilmemişti. Sonra orada büyük bir kıta buldular. Olaya böyle bakmalıyız. Yok demek egoistlik olur. Ben uzaylıları ti'ye almıyordum si'ye alıyordum. Yıllarca uzaylı var dedim ve sonunda haklı çıktım. O zamanlar bana çok inanmadılar, bir tarafa ittiler. Hatta o zamanlar 'sürgündeyim, sürgün yedim' diye şarkı yaptım. 'Sürgündeyim, sürgün yedim. Bitmez dertlerim. Uzaklarda bir yerlerde yalnızlık benim kaderim' demiştim. Şimdi dediğime geldiler, hayırlı uğurlu olsun. Kimse kimseden korkmasın. Bize bir şey yapmıyorlarsa niye korkuyoruz ki onlar da canlı" diye konuştu.

kadın hakları, cinsiyet eşitliği, feminist, kadın emeği, güçlü kadın, kadın sağlığı, kadın liderliği, toplumsal cinsiyet, kadın özgürlükleri, cinsiyet ayrımcılığı, kadın gücü, kadın özgürlükleri, kadın sağlığı, kadın liderliği, toplumsal cinsiyet, kadın özgürlükleri, cinsiyet ayrımcılığı, kadın gücü, kadın hakları, cinsiyet eşitliği, feminist, kadın emeği, güçlü kadın, kadın sağlığı, kadın liderliği, toplumsal cinsiyet, kadın özgürlükleri, cinsiyet ayrımcılığı, kadın gücü, moda, güzellik, yeme-içme, sosyal medya, popüler kültür, sinema, tiyatro, müzik, sanat, eğlence, alışveriş, zaman geçirmek, trend, popüler, hayat tarzı, yazarlar, yazarlık, popüler kültür, sosyal medya, haberler, yazarlık, etkinlikler, konserler, yazarlık, moda, popüler kültür, sanat, eğlence, alışveriş, zaman geçirmek, trend, popüler hayat tarzı

magazinsitesi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.